List of participants(Lista uczestników)


 


Sort/Posortuj: order of writing/wg kolejności zapisu | alphabetically/alfabetycznie



Lp Name of Team/ Nazwa zespołu Country/Kraj City/Miejscowość Quantity/Ilość drużyn Pigeons/Gołębi Sum of pigeons/Suma gołębi
1 Machnicki Team PL  POLSKA (Poland) 48-370 Paczków 2 --- 10 + 4 rezerwowe
2 Karol Team PL  POLSKA (Poland) Kurozwęki 1 --- 5 + 2 rezerwowe
3 Bieniek family loft SE  SZWECJA (Sweden) Klippan 1 --- 5 + 2 rezerwowe
4 Majcher & Baran Team PL  POLSKA (Poland) Florynka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
5 Lotnik33 PL  POLSKA (Poland) Bolesławiec 3 --- 15 + 6 rezerwowe
6 Czapa Team PL  POLSKA (Poland) Białobłocie 2 --- 10 + 4 rezerwowe
7 Zbigniew PL  POLSKA (Poland) Oleśnica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
8 Pavcio PL  POLSKA (Poland) Kraków 3 --- 15 + 6 rezerwowe
9 Dream Team PL  POLSKA (Poland) Poznan 1 --- 5 + 2 rezerwowe
10 Glogow0206 PL  POLSKA (Poland) Glogow 3 --- 15 + 6 rezerwowe
11 Bracia Borzęccy PL  POLSKA (Poland) ŚWIĘTA KATARZYNA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
12 Bracia Borzęccy PL  POLSKA (Poland) ŚWIĘTA KATARZYNA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
13 Marcin Góra PL  POLSKA (Poland) Trzbnica 1 --- 5 + 2 rezerwowe
14 Jerzy Gorzałczany PL  POLSKA (Poland) Maszków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
15 Team MWG PL  POLSKA (Poland) Rogowo 2 --- 10 + 4 rezerwowe
16 PIGEBOOK PL  POLSKA (Poland) Niegowonice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
17 Piotr Makoś DE  NIEMCY (Germany) Passau 2 --- 10 + 4 rezerwowe
18 Karol Oziembski PL  POLSKA (Poland) Biała Rabska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
19 Stanisław Jałowiecki PL  POLSKA (Poland) Częstochowa 1 --- 5 + 2 rezerwowe
20 Oziembski-Pawelec PL  POLSKA (Poland) Biała Rabska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
21 Theo Lehnen DE  NIEMCY (Germany) Nettetal 2 --- 10 + 4 rezerwowe
22 Bocheński Jerzy PL  POLSKA (Poland) Poznań 1 --- 5 + 2 rezerwowe
23 Hartmut Will DE  NIEMCY (Germany) Gladenbach 1 --- 5 + 2 rezerwowe
24 Grzegorz Karwowski PL  POLSKA (Poland) Szumanie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
25 Rik Custers BE  BELGIA (Belgium) Meeuwen 2 --- 10 + 4 rezerwowe
26 Łukasz Lewiński DE  NIEMCY (Germany) Duisburg 1 --- 5 + 2 rezerwowe
27 Marek Tomaszewski DE  NIEMCY (Germany) Elsdorf 2 --- 10 + 4 rezerwowe
28 Tyl Rafał PL  POLSKA (Poland) Gołuchów 2 --- 10 + 4 rezerwowe
29 Piotr Bugała PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
30 Mariusz Bugała PL  POLSKA (Poland) Zabrze 1 --- 5 + 2 rezerwowe
31 Clicque Gino BE  BELGIA (Belgium) Wevelgem 1 --- 5 + 2 rezerwowe
32 Burczyński Michał PL  POLSKA (Poland) Piotrków Trybunalski 3 --- 15 + 6 rezerwowe
33 Świder PL  POLSKA (Poland) SŁUBICE 1 --- 5 + 2 rezerwowe
34 Andrzej Bandyk PL  POLSKA (Poland) Lipnica Wielka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
35 Daniel Kulwicki PL  POLSKA (Poland) Mleczówka 3 --- 15 + 6 rezerwowe
36 Zbigniew Knajp PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
37 Dominik Pulka PL  POLSKA (Poland) Barwald Górny Kalwaria Zebrzydowska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
38 Jan Bochenczak PL  POLSKA (Poland) Pyzówka 1 --- 5 + 2 rezerwowe
39 Sebastian Michalski PL  POLSKA (Poland) Skała 1 --- 5 + 2 rezerwowe
40 Wręczycki Wojciech PL  POLSKA (Poland) Podłęże Szlacheckie 23 1 --- 5 + 2 rezerwowe
41 Marian Górka PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
42 Artur Pawelec PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
43 Klaas Alfons DE  NIEMCY (Germany) Rietberg 2 --- 10 + 4 rezerwowe
44 Czapliński Tomasz PL  POLSKA (Poland) Syberia 2 --- 10 + 4 rezerwowe
45 Cezary Kacperski PL  POLSKA (Poland) Glowno 3 --- 15 + 6 rezerwowe
46 Czajka GB  ANGLIA (England) Featherstone 5 --- 25 + 10 rezerwowe
47 SG Sehnke - Marzeion DE  NIEMCY (Germany) Heiligenhafen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
48 Dieter Miezal DE  NIEMCY (Germany) Wetter 1 --- 5 + 2 rezerwowe
49 Aleksander Harhaj PL  POLSKA (Poland) Lutkowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
50 Roman Žličař CZ  CZECHY (Czech Republic) Svitavy 1 --- 5 + 2 rezerwowe
51 Batua BY  BIAŁORUŚ (Belarus) Kiev --- 1 1
52 Robert Gil PL  POLSKA (Poland) 56-210 Wąsorz 1 --- 5 + 2 rezerwowe
53 Nowak Zbigniew PL  POLSKA (Poland) Miękinia Małopolska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
54 Jarzynka Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Kuczwały 1 --- 5 + 2 rezerwowe
55 Struski Jerzy PL  POLSKA (Poland) Duszniki Zdrój 1 --- 5 + 2 rezerwowe
56 Szuwarki UKS  SZKOCJA (Scotland) Paisley 1 --- 5 + 2 rezerwowe
57 Dariusz Rafał Gołębiewscy PL  POLSKA (Poland) Łąck 1 --- 5 + 2 rezerwowe
58 Zych Andrzej PL  POLSKA (Poland) Zarośle 86-318 Rogóźno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
59 Agrox PL  POLSKA (Poland) Dręszew 2 --- 10 + 4 rezerwowe
60 Różycki PL  POLSKA (Poland) Żodyń 1 --- 5 + 2 rezerwowe
61 Team Toni PL  POLSKA (Poland) Legionowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
62 RAZIK MAREK PL  POLSKA (Poland) ORZEHOWO 1 --- 5 + 2 rezerwowe
63 Glandys Mieczysław PL  POLSKA (Poland) Chełmek 2 --- 10 + 4 rezerwowe
64 Milewski Jan PL  POLSKA (Poland) Granvin Norwegia 1 --- 5 + 2 rezerwowe
65 Ślipiec Bogusław PL  POLSKA (Poland) Świdnica , Dzierżoniów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
66 Team 600 PL  POLSKA (Poland) Szepietowo woj. Podlaskie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
67 DAKOS PL  POLSKA (Poland) LEGNICA 1 --- 5 + 2 rezerwowe
68 Marek Team PL  POLSKA (Poland) Zbytków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
69 KHM WITEK PL  POLSKA (Poland) Koniemłoty, Staszów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
70 Wójcik Jan/Stec Dariusz PL  POLSKA (Poland) Błażejów 2 --- 10 + 4 rezerwowe
71 Peczyński Jarosław PL  POLSKA (Poland) Nadolice Wielkie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
72 Sławek Bachul PL  POLSKA (Poland) Ustka 4 --- 20 + 8 rezerwowe
73 Łukasz Sprycha PL  POLSKA (Poland) Gołaszyn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
74 Seroka Krzysztof PL  POLSKA (Poland) Świerszczów 4 --- 20 + 8 rezerwowe
75 Sangers Marcel NL  HOLANDIA (Netherlands) Breda 2 --- 10 + 4 rezerwowe
76 Team Toppers NL  HOLANDIA (Netherlands) Vorden 1 --- 5 + 2 rezerwowe
77 Mariusz Cholewiński PL  POLSKA (Poland) Klembów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
78 Ryszard Smagała-Andrzej Machomet PL  POLSKA (Poland) Barlinek 1 --- 5 + 2 rezerwowe
79 Bartek Królikowski PL  POLSKA (Poland) BOŻEPOLE wielkie 1 --- 5 + 2 rezerwowe
80 Arkadiusz Śmieszkowicz PL  POLSKA (Poland) Wiewiórów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
81 Polesie PL  POLSKA (Poland) Warszawa 2 --- 10 + 4 rezerwowe
82 Warda Mirek PL  POLSKA (Poland) Lublin 1 --- 5 + 2 rezerwowe
83 SCHULZ TEAM PL  POLSKA (Poland) Borowo 1 --- 5 + 2 rezerwowe
84 Krawiec-Bekier PL  POLSKA (Poland) Gust 1 --- 5 + 2 rezerwowe
85 Grzegorz Fornalkiewicz PL  POLSKA (Poland) Międzychód 1 --- 5 + 2 rezerwowe
86 Nieradka Bogdan PL  POLSKA (Poland) Chotków 1 --- 5 + 2 rezerwowe
87 Robert Sembratowicz PL  POLSKA (Poland) Międzychód 4 --- 20 + 8 rezerwowe
88 Adam Braszko Wg Roztocze PL  POLSKA (Poland) Sułów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
89 Cudek Dolot Team PL  POLSKA (Poland) Skrzydlna 1 --- 5 + 2 rezerwowe
90 Martin Kawecky SK  SŁOWACJA (Slovakia) Kamenna Poruba 1 --- 5 + 2 rezerwowe
91 Agnieszka Dybizbańska PL  POLSKA (Poland) Nowe Miasteczko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
92 Przemek i Sławek Lewandowski PL  POLSKA (Poland) Myśliwiec 2 --- 10 + 4 rezerwowe
93 ŁYSY PL  POLSKA (Poland) Polska 1 --- 5 + 2 rezerwowe
94 Andrzej i Marek PL  POLSKA (Poland) Rogóżno 1 --- 5 + 2 rezerwowe
95 Karol Wójcik PL  POLSKA (Poland) Jastrząb 1 --- 5 + 2 rezerwowe
96 Bakałarz Włodzimierz PL  POLSKA (Poland) Łodygowice 1 --- 5 + 2 rezerwowe
97 Slawek Łada DE  NIEMCY (Germany) Padeborn 1 --- 5 + 2 rezerwowe
98 Szukała Dariusz PL  POLSKA (Poland) Rosko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
99 SG Wulhorst DE  NIEMCY (Germany) Waltrop 1 --- 5 + 2 rezerwowe
100 WOŹNIAK/BANASZAK PL  POLSKA (Poland) BOREK WLKP 1 --- 5 + 2 rezerwowe
101 Team Ruhrpottjungs DE  NIEMCY (Germany) Westfalen 1 --- 5 + 2 rezerwowe
102 NOCNY & BASA PL  POLSKA (Poland) Sułów 1 --- 5 + 2 rezerwowe
103 Skwierczyński Wiesław PL  POLSKA (Poland) Rosko 1 --- 5 + 2 rezerwowe
104 Stefani Team PL  POLSKA (Poland) Radomsko 2 --- 10 + 4 rezerwowe
105 Artur Kozak SE  SZWECJA (Sweden) Målilla 1 --- 5 + 2 rezerwowe
106 Pakuła Team UKS  SZKOCJA (Scotland) Earnvale 2 --- 10 + 4 rezerwowe
107 Dino Dedic SE  SZWECJA (Sweden) Orebro 1 --- 5 + 2 rezerwowe
108 Albedj Abbasa SE  SZWECJA (Sweden) Skarholem 1 --- 5 + 2 rezerwowe
109 Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny PL  POLSKA (Poland) Kostrzyn nad Odra 1 --- 5 + 2 rezerwowe
110 Tibor Jonas SE  SZWECJA (Sweden) Storgatan, Ruda 1 --- 5 + 2 rezerwowe
111 Poważny Chłop PL  POLSKA (Poland) Lublin 2 --- 10 + 4 rezerwowe
112 Zbigniew Rurarz PL  POLSKA (Poland) Końskie 2 --- 10 + 4 rezerwowe
113 Lagger PL  POLSKA (Poland) Wieliszew 2 --- 10 + 4 rezerwowe
114 WOJCIECHOWSCY TEAM PL  POLSKA (Poland) Mazowsze-kikól 1 --- 5 + 2 rezerwowe