List of participants(Lista uczestników)


 


Sort/Posortuj: order of writing/wg kolejności zapisu | alphabetically/alfabetycznie



Lp Name of Team/ Nazwa zespołu Country/Kraj City/Miejscowość Quantity/Ilość drużyn Pigeons/Gołębi Sum of pigeons/Suma gołębi
1 Rolnik dla żony PL  POLSKA (Poland) Polska 1 --- 5 + 1 rezerwowe
2 Oleksiak Zbigniew PL  POLSKA (Poland) Koziegłówki 1 --- 5 + 1 rezerwowe
3 Mariusz Dobrański PL  POLSKA (Poland) Lublin 1 --- 5 + 1 rezerwowe
4 Dominique Velghe BE  BELGIA (Belgium) Ingelmunster 1 --- 5 + 1 rezerwowe
5 Jan Bocheńczak PL  POLSKA (Poland) Pyzówka 1 --- 5 + 1 rezerwowe
6 Cezary Kacperski PL  POLSKA (Poland) Glowno 1 --- 5 + 1 rezerwowe
7 Szklarz PL  POLSKA (Poland) Karczew 1 --- 5 + 1 rezerwowe
8 Zbigniew Rurarz PL  POLSKA (Poland) Końskie 1 --- 5 + 1 rezerwowe
9 Stały Gracz PL  POLSKA (Poland) Polska 1 --- 5 + 1 rezerwowe
10 Bycka Zbigniew 1 PL  POLSKA (Poland) Cybinka 1 --- 5 + 1 rezerwowe
11 Timmy i Czarek PL  POLSKA (Poland) Glowno 1 --- 5 + 1 rezerwowe
12 Andrzej Chłopek PL  POLSKA (Poland) Zielona Gora 1 --- 5 + 1 rezerwowe
13 Tomasz Czaplinski PL  POLSKA (Poland) Syberia 2 --- 10 + 2 rezerwowe
14 ŁYSY PL  POLSKA (Poland) Polska 1 --- 5 + 1 rezerwowe
15 Bieniek Family Loft SE  SZWECJA (Sweden) Klippan 1 --- 5 + 1 rezerwowe
16 WG Witnica PL  POLSKA (Poland) Witnica 1 --- 5 + 1 rezerwowe
17 Bartek Królikowski PL  POLSKA (Poland) BOŻEPOLE wielkie 1 --- 5 + 1 rezerwowe
18 Bieniek family loft SE  SZWECJA (Sweden) Klippan 1 --- 5 + 1 rezerwowe
19 Team Ofiera PL  POLSKA (Poland) Zielina 1 --- 5 + 1 rezerwowe
20 SZUWARKI UKS  SZKOCJA (Scotland) PAISLEY 2 --- 10 + 2 rezerwowe
21 Lew-brat PL  POLSKA (Poland) Wąbrzeźno 3 --- 15 + 3 rezerwowe
22 Dariusz Szukała PL  POLSKA (Poland) Rosko 1 --- 5 + 1 rezerwowe
23 Szukała Agnieszka PL  POLSKA (Poland) Rosko 1 --- 5 + 1 rezerwowe
24 Skwierczyński Wiesław PL  POLSKA (Poland) Rosko 3 --- 15 + 3 rezerwowe
25 Stochaj Bartosz i Stanisław PL  POLSKA (Poland) Rosko 1 --- 5 + 1 rezerwowe
26 Skwierczyński Mariusz PL  POLSKA (Poland) Rosko 1 --- 5 + 1 rezerwowe
27 Szukała Team J.J.M PL  POLSKA (Poland) Rosko 1 --- 5 + 1 rezerwowe
28 Reinhard muhl DE  NIEMCY (Germany) Groningen 1 --- 5 + 1 rezerwowe
29 Franz Lange DE  NIEMCY (Germany) Lichtenau herbram 1 --- 5 + 1 rezerwowe
30 Sławomir Łada DE  NIEMCY (Germany) Padeborn 2 --- 10 + 2 rezerwowe
31 Lewandowski Przemek PL  POLSKA (Poland) Wąbrzeźno 1 --- 5 + 1 rezerwowe
32 Kazik Nawrot PL  POLSKA (Poland) Bierutów 2 --- 10 + 2 rezerwowe
33 Lubomir kubacek CZ  CZECHY (Czech Republic) Bahunovice Czechy 1 --- 5 + 1 rezerwowe
34 Marian Górka PL  POLSKA (Poland) Trzemeśnia 1 --- 5 + 1 rezerwowe
35 Para Stanisław PL  POLSKA (Poland) Szaflary 1 --- 5 + 1 rezerwowe
36 Leszek Czyz PL  POLSKA (Poland) Bierutów 56-420 1 --- 5 + 1 rezerwowe
37 Agnieszka Dybizbańska PL  POLSKA (Poland) Nowe Miasteczko 1 --- 5 + 1 rezerwowe
38 SZKLARZ PL  POLSKA (Poland) Piotrowice 1 --- 5 + 1 rezerwowe
39 Antoni Pawlak PL  POLSKA (Poland) Myslachowice 4 --- 20 + 4 rezerwowe
40 Tomek Mydlarz PL  POLSKA (Poland) Kamienica 1 --- 5 + 1 rezerwowe
41 M.M.Skrzypinscy PL  POLSKA (Poland) Brześć Kujawski 1 --- 5 + 1 rezerwowe
42 Top Lofts EU Team Zając PL  POLSKA (Poland) Zielona Gora 1 --- 5 + 1 rezerwowe
43 Top Lofts EU Kacper Zając PL  POLSKA (Poland) Zielona Gora 1 --- 5 + 1 rezerwowe
44 Przemek Rybicki PL  POLSKA (Poland) Komorówko 1 --- 5 + 1 rezerwowe
45 Zbigniew Pawlaka PL  POLSKA (Poland) Bierutów 1 --- 5 + 1 rezerwowe
46 Perdoch Rafał PL  POLSKA (Poland) Sieńsk 2 --- 10 + 2 rezerwowe
47 Chomont Tadeusz PL  POLSKA (Poland) Gubin 1 --- 5 + 1 rezerwowe
48 Zbigniew Oleksiak PL  POLSKA (Poland) Koziegłówki 1 --- 5 + 1 rezerwowe
49 Team Bebło&Leo PL  POLSKA (Poland) Korsze 1 --- 5 + 1 rezerwowe
50 Łój Krzysztof PL  POLSKA (Poland) Grodków 2 --- 10 + 2 rezerwowe
51 D.M.Merło PL  POLSKA (Poland) 72-320 Trzebiatów 1 --- 5 + 1 rezerwowe
52 Lew-brat 4/5/6 PL  POLSKA (Poland) Wąbrzeźno 3 --- 15 + 3 rezerwowe
53 Zbigniew Bycka 2 PL  POLSKA (Poland) Cybinka 1 --- 5 + 1 rezerwowe
54 Róża i Artur Kozak Team SE  SZWECJA (Sweden) Koszalin 1 --- 5 + 1 rezerwowe
55 WIOSNA PILICHOWICE PL  POLSKA (Poland) Żarnów 5 --- 25 + 5 rezerwowe
56 Patrick Chicago US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 1 rezerwowe
57 Patrick -usa US  USA (United States) Chicago 1 --- 5 + 1 rezerwowe
58 Różycki Team PL  POLSKA (Poland) Żodyń 1 --- 5 + 1 rezerwowe
59 Tim Tobiasz i Krzyś . J PL  POLSKA (Poland) Sulechów 1 --- 5 + 1 rezerwowe
60 Adam Głogowski SE  SZWECJA (Sweden) Onsala --- 3 3
61 ERYK PIEJKO PL  POLSKA (Poland) ŻÓRAWINA 1 --- 5 + 1 rezerwowe
62 ERYK & TOMASZ PIEJKO PL  POLSKA (Poland) ŻÓRAWINA 1 --- 5 + 1 rezerwowe
63 Dariusz Batarowicz SE  SZWECJA (Sweden) ROTTNE 1 --- 5 + 1 rezerwowe
64 Andrzej i Marek PL  POLSKA (Poland) Zarośle 2 --- 10 + 2 rezerwowe
65 JURAS and SIEK PL  POLSKA (Poland) Grodzisk Mazowiecki 1 --- 5 + 1 rezerwowe
66 PAWEŁ SIEK PL  POLSKA (Poland) 26-625 WOLANÓW 1 --- 5 + 1 rezerwowe
67 Link Marek PL  POLSKA (Poland) Brudaki 1 --- 5 + 1 rezerwowe
68 Książkowski PL  POLSKA (Poland) Tłuchowo 1 --- 5 + 1 rezerwowe
69 Rusinek PL  POLSKA (Poland) Pleszew 1 --- 5 + 1 rezerwowe
70 Tomasz Rorat PL  POLSKA (Poland) Radomsko 1 --- 5 + 1 rezerwowe
71 Klusiński&Chmielewski PL  POLSKA (Poland) Sierpc 2 --- 10 + 2 rezerwowe
72 Robert Sembrantowicz PL  POLSKA (Poland) Sulęcin 14 --- 70 + 14 rezerwowe
73 Marian Górka 2 PL  POLSKA (Poland) Trzemieśnia 1 --- 5 + 1 rezerwowe
74 Dla KRZYSIA PL  POLSKA (Poland) Lubawa --- 3 3
75 Rafał Górniuk PL  POLSKA (Poland) Radomsko 2 --- 10 + 2 rezerwowe
76 Dariusz Skawiński PL  POLSKA (Poland) Mielec 2 --- 10 + 2 rezerwowe
77 Team Zawadzki-Urbanska PL  POLSKA (Poland) Kluczbork 1 --- 5 + 1 rezerwowe
78 Tomasz Mydlarz PL  POLSKA (Poland) Kamienica 1 --- 5 + 1 rezerwowe
79 Sebastian Ostoja-Lniski PL  POLSKA (Poland) Czersk 1 --- 5 + 1 rezerwowe
80 MWG Giewont Jan Bocheńczak PL  POLSKA (Poland) Pyzówka 1 --- 5 + 1 rezerwowe
81 Marek Razik PL  POLSKA (Poland) Orzechowo 2 --- 10 + 2 rezerwowe
82 Hans evert Jan Eijerkamp NL  HOLANDIA (Netherlands) Brummen netherands 1 --- 5 + 1 rezerwowe
83 Witold &Maria Leszczynski PL  POLSKA (Poland) Jackow 24 1 --- 5 + 1 rezerwowe
84 Młode Wilki PL  POLSKA (Poland) 26-510 Chlewiska 2 --- 10 + 2 rezerwowe
85 Karczewski Flight Team PL  POLSKA (Poland) Ząbrowo 1 --- 5 + 1 rezerwowe
86 Bachul Sławomir PL  POLSKA (Poland) Słupsk 4 --- 20 + 4 rezerwowe
87 Jasica Andrzej PL  POLSKA (Poland) Limanowa 34-600 1 --- 5 + 1 rezerwowe
88 Lipka Team PL  POLSKA (Poland) Polska 2 --- 10 + 2 rezerwowe
89 Wręczycki Wojciech PL  POLSKA (Poland) Podłęże Szlacheckie 1 --- 5 + 1 rezerwowe
90 Wiki&Maja PL  POLSKA (Poland) Trzcianka 1 --- 5 + 1 rezerwowe
91 Klima PL  POLSKA (Poland) Jaskrow 1 --- 5 + 1 rezerwowe
92 Robert Zgud PL  POLSKA (Poland) Głogów 4 --- 20 + 4 rezerwowe
93 Lagger PL  POLSKA (Poland) Wieliszew 2 --- 10 + 2 rezerwowe
94 K&W Wręczycki PL  POLSKA (Poland) Panki 1 --- 5 + 1 rezerwowe
95 Kałużny Jacek PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 1 rezerwowe
96 Kałużny Czesław PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 1 rezerwowe
97 Pulka Team PL  POLSKA (Poland) Kalwaria Zebrzydowska 1 --- 5 + 1 rezerwowe
98 Franek Team PL  POLSKA (Poland) Lipniak 1 --- 5 + 1 rezerwowe
99 Kubiak Marek PL  POLSKA (Poland) Goleniów 1 --- 5 + 1 rezerwowe
100 Dariusz Kubiak PL  POLSKA (Poland) Goleniów 1 --- 5 + 1 rezerwowe
101 Mariusz Cholewiński PL  POLSKA (Poland) Klembów 1 --- 5 + 1 rezerwowe
102 olr mazury PL  POLSKA (Poland) popowo 1 --- 5 + 1 rezerwowe
103 olr mazury PL  POLSKA (Poland) popowo 1 --- 5 + 1 rezerwowe
104 Wojcicki-Bajdala PL  POLSKA (Poland) Debno 1 --- 5 + 1 rezerwowe
105 Green Machine UKS  SZKOCJA (Scotland) Blantyre 2 --- 10 + 2 rezerwowe
106 Wyspiarze PL GB  ANGLIA (England) Grimsby 1 --- 5 + 1 rezerwowe
107 Rutkowski&Gronostaj PL  POLSKA (Poland) Kursko 1 --- 5 + 1 rezerwowe
108 Duczmal Mariusz PL  POLSKA (Poland) Swinkow 1 --- 5 + 1 rezerwowe
109 Kostrzewa Team PL  POLSKA (Poland) Borów 1 --- 5 + 1 rezerwowe
110 Jankoś PL  POLSKA (Poland) Pietraszki 41 1 --- 5 + 1 rezerwowe
111 Jankoś1 PL  POLSKA (Poland) Pietraszki 41 1 --- 5 + 1 rezerwowe
112 Doherty Kids UKS  SZKOCJA (Scotland) Linwood/Paisley 1 --- 5 + 1 rezerwowe
113 Beata Paczkowska PL  POLSKA (Poland) Żarnowo 1 --- 5 + 1 rezerwowe
114 Maziarz Racing Team PL  POLSKA (Poland) Zawadka --- 12 12
115 Bartłomiej Loewe PL  POLSKA (Poland) Ruda Śląska 1 --- 5 + 1 rezerwowe
116 Franz Holz DE  NIEMCY (Germany) Gifhorn 1 --- 5 + 1 rezerwowe
117 Kiełbasa Andrzej PL  POLSKA (Poland) Ptaszkowa 33-333 1 --- 5 + 1 rezerwowe
118 Team Toppers NL  HOLANDIA (Netherlands) Vorden 1 --- 5 + 1 rezerwowe
119 Team Toppers NL  HOLANDIA (Netherlands) Vorden 1 --- 5 + 1 rezerwowe
120 Marek Bejm PL  POLSKA (Poland) Borowe 3 --- 15 + 3 rezerwowe
121 Wrobel Michał & Patryk PL  POLSKA (Poland) Łubniany --- 12 12
122 Karol Wójcik PL  POLSKA (Poland) Gąsawy 1 --- 5 + 1 rezerwowe
123 Liszka/ECK DE  NIEMCY (Germany) Gelsenkirchen 1 --- 5 + 1 rezerwowe
124 Gaber PL  POLSKA (Poland) Reszsl 1 --- 5 + 1 rezerwowe
125 Alegro 868 2 Peter Team PL  POLSKA (Poland) Szepietowo 1 --- 5 + 1 rezerwowe
126 Daro PL  POLSKA (Poland) Lipowiec Koscielny 1 --- 5 + 1 rezerwowe
127 UONE PL  POLSKA (Poland) BOBOLICE 1 --- 5 + 1 rezerwowe
128 Green Play Piotr Jabłoński PL  POLSKA (Poland) Torun 1 --- 5 + 1 rezerwowe
129 BODZIO PL  POLSKA (Poland) Bęczyn 1 --- 5 + 1 rezerwowe
130 Gino Clicque BE  BELGIA (Belgium) Wevelgem Belgia 1 --- 5 + 1 rezerwowe
131 Adrian Drzyzga PL  POLSKA (Poland) Leoncin --- 1 1
132 Bronisław Mączyński PL  POLSKA (Poland) Plewiska 1 --- 5 + 1 rezerwowe
133 Dla Emilki PL  POLSKA (Poland) Sulechow 1 --- 5 + 1 rezerwowe
134 Szymański Zbigniew PL  POLSKA (Poland) Zielona Góra 1 --- 5 + 1 rezerwowe
135 EUGENIUSZ BRZOZA PL  POLSKA (Poland) BOBOLICE 1 --- 5 + 1 rezerwowe
136 Tadeusz Kuznik PL  POLSKA (Poland) Rusinowo 3 --- 15 + 3 rezerwowe
137 SZYMCZAK HENRYK PL  POLSKA (Poland) 72-130 MASZEWO 1 --- 5 + 1 rezerwowe
138 Karel Jurrisen NL  HOLANDIA (Netherlands) Netherlands 1 --- 5 + 1 rezerwowe
139 Team Stochaj - Steinhof PL  POLSKA (Poland) Szczecin 1 --- 5 + 1 rezerwowe
140 Team Bommel DE  NIEMCY (Germany) Gommern 1 --- 5 + 1 rezerwowe
141 Markus Soellner DE  NIEMCY (Germany) Philippsthal 1 --- 5 + 1 rezerwowe
142 WG Roztocze Adam Braszko PL  POLSKA (Poland) Kulików 1 --- 5 + 1 rezerwowe
143 Marek Równiejko PL  POLSKA (Poland) Maszewo 1 --- 5 + 1 rezerwowe
144 P.G Chorąży PL  POLSKA (Poland) Retków 1 --- 5 + 1 rezerwowe
145 LETKI TEAM PL  POLSKA (Poland) Ciepielowice 1 --- 5 + 1 rezerwowe
146 Mariusz Rosploch NL  HOLANDIA (Netherlands) Kerkdriel 1 --- 5 + 1 rezerwowe
147 Team Bilicki PL  POLSKA (Poland) Kisielice 1 --- 5 + 1 rezerwowe
148 Beblo-Pietras Team NL NL  HOLANDIA (Netherlands) Gouda 1 --- 5 + 1 rezerwowe
149 TEAM TONI PL  POLSKA (Poland) Legionowo 1 --- 5 + 1 rezerwowe
150 Radosław 89 PL  POLSKA (Poland) Sobole województwo Lubelskie 1 --- 5 + 1 rezerwowe
151 Tomasz Dąbrzalski/ Joanna Kwaśny PL  POLSKA (Poland) Kostrzyn nad Odrą 1 --- 5 + 1 rezerwowe
152 Jozef Sycz PL  POLSKA (Poland) Kniazyce 1 --- 5 + 1 rezerwowe
153 Vitalii Tsyhanov PL  POLSKA (Poland) Goleniów 1 --- 5 + 1 rezerwowe
154 Ceremuga Kazimierz PL  POLSKA (Poland) Skawica 1 --- 5 + 1 rezerwowe
155 Centrum Hodowlane Europa PL  POLSKA (Poland) Lechówek 1 --- 5 + 1 rezerwowe
156 Team Berger PL  POLSKA (Poland) Nowa Wioska , Gubin 1 --- 5 + 1 rezerwowe
157 Michalik PL  POLSKA (Poland) Półki 1 --- 5 + 1 rezerwowe
158 Gołębie Wiesia PL  POLSKA (Poland) Gąbin 1 --- 5 + 1 rezerwowe
159 Michał Pawul PL  POLSKA (Poland) Jelnia 1 --- 5 + 1 rezerwowe
160 Gołębie Tomasza PL  POLSKA (Poland) 09-540 Sanniki 1 --- 5 + 1 rezerwowe
161 Pielesiak Damian PL  POLSKA (Poland) Ustronie Morskie 1 --- 5 + 1 rezerwowe
162 Rafał Huebner PL  POLSKA (Poland) 64-915 Jastrowie 1 --- 5 + 1 rezerwowe
163 Ryszard Rojek PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 1 rezerwowe
164 Okrój PL  POLSKA (Poland) Nowa Dąbrowa --- 1 1
165 Czesław Kowalski PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 1 --- 5 + 1 rezerwowe
166 Tomasz Wegnerowicz PL  POLSKA (Poland) Wilkostowo 1 --- 5 + 1 rezerwowe
167 Bomba Stanisław PL  POLSKA (Poland) Wiązów 1 --- 5 + 1 rezerwowe
168 RK+AK Team 220 PL  POLSKA (Poland) Brzeziny 2 --- 10 + 2 rezerwowe
169 Smoła Karol PL  POLSKA (Poland) Kawęczyn 1 --- 5 + 1 rezerwowe
170 Franio PL  POLSKA (Poland) Prusice 1 --- 5 + 1 rezerwowe
171 Hitler PL  POLSKA (Poland) Niwiski 1 --- 5 + 1 rezerwowe
172 Buszta Józef PL  POLSKA (Poland) Wioszów 1 --- 5 + 1 rezerwowe
173 Dziurzyński Radoslaw PL  POLSKA (Poland) Zychorzyn 1 --- 5 + 1 rezerwowe
174 Barbara PL  POLSKA (Poland) Piła 1 --- 5 + 1 rezerwowe
175 M.K.Z.K. PL  POLSKA (Poland) CZĘSTOCHOWA 1 --- 5 + 1 rezerwowe
176 Averesch- Palomablue NL  HOLANDIA (Netherlands) Hummelo --- 6 6
177 Ceremuga Kazimierz 2 PL  POLSKA (Poland) Skawica --- 1 1
178 Cezary Kacperski PL  POLSKA (Poland) Glowno 2 --- 10 + 2 rezerwowe
179 NIEMOŻLIWY PL  POLSKA (Poland) Polska 4 --- 20 + 4 rezerwowe
180 Baluch Werner PL  POLSKA (Poland) Gliwice 1 --- 5 + 1 rezerwowe
181 Stopyra Mateusz PL  POLSKA (Poland) Ciepłowody --- 5 5
182 Green Machine UKS  SZKOCJA (Scotland) Blantyre 1 --- 5 + 1 rezerwowe
183 Bogdan Krasinski PL  POLSKA (Poland) Grajewo 2 --- 10 + 2 rezerwowe
184 Dominigue Velghe 2 BE  BELGIA (Belgium) Ingelmunster 1 --- 5 + 1 rezerwowe
185 Annick Goeteyn G Pigeons BE  BELGIA (Belgium) Deinze 2 --- 10 + 2 rezerwowe
186 Pranagal PL  POLSKA (Poland) Franciszków 1 --- 5 + 1 rezerwowe
187 Lucjan Krawieczek PL  POLSKA (Poland) Książenice 2 --- 10 + 2 rezerwowe
188 Stacja Hodowlana Piwowarczyk A i E PL  POLSKA (Poland) Raciechowice 1 --- 5 + 1 rezerwowe
189 Team Harrie van Boxmeer NL  HOLANDIA (Netherlands) Sint-Oedenrode 1 --- 5 + 1 rezerwowe
190 KRIS NOREK TEAM PL  POLSKA (Poland) Rybnik 1 --- 5 + 1 rezerwowe
191 Iwona/Jacek PL  POLSKA (Poland) Polska 1 --- 5 + 1 rezerwowe
192 Grzegorz Sobków PL  POLSKA (Poland) Gierałcice --- 5 5
193 Grzegorz Sobków PL  POLSKA (Poland) Gierałcice 1 --- 5 + 1 rezerwowe
194 BABIŃSKI MARIUSZ PL  POLSKA (Poland) SUŁKOWICE 1 --- 5 + 1 rezerwowe
195 Team Weis-Jungfleisch DE  NIEMCY (Germany) 66287 Quierschied 1 --- 5 + 1 rezerwowe
196 D.M Merło 2 PL  POLSKA (Poland) 72-320 Trzebiatów 1 --- 5 + 1 rezerwowe
197 Pawlicki Józef PL  POLSKA (Poland) Słupia Kapitulna 1 --- 5 + 1 rezerwowe
198 Baranowscy Team PL  POLSKA (Poland) Pogorzelec 1 --- 5 + 1 rezerwowe
199 Team Stępniewski Pigeons PL  POLSKA (Poland) Ściegny 1 --- 5 + 1 rezerwowe
200 Łukasz Reguła PL  POLSKA (Poland) Ciele 1 --- 5 + 1 rezerwowe
201 Brygada BR PL  POLSKA (Poland) Kostrzyn nad Odra 1 --- 5 + 1 rezerwowe
202 Nocny Grzegorz PL  POLSKA (Poland) Sułów 56-300 Milicz 1 --- 5 + 1 rezerwowe
203 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszkowicz PL  POLSKA (Poland) Dobryszyce 1 --- 5 + 1 rezerwowe
204 SILESIA TEAM PL  POLSKA (Poland) Prószków --- 5 5
205 SILESIA TEAM PL  POLSKA (Poland) Prószków 1 --- 5 + 1 rezerwowe
206 Maciej Stuliglowa GB  ANGLIA (England) Blackburn 1 --- 5 + 1 rezerwowe
207 Marzena Oszczepalska PL  POLSKA (Poland) Roztoka 1 --- 5 + 1 rezerwowe
208 Adrian Oszczepalski PL  POLSKA (Poland) Roztoka 1 --- 5 + 1 rezerwowe
209 alfred PL  POLSKA (Poland) skalin 1 --- 5 + 1 rezerwowe
210 Stypułkowski-Góralczyk PL  POLSKA (Poland) Łomża 1 --- 5 + 1 rezerwowe
211 Dr. Andreas Lüdtke DE  NIEMCY (Germany) Pasewalk --- 2 2
212 Team J&J PL  POLSKA (Poland) Czarnów 1 --- 5 + 1 rezerwowe
213 WG ZAWKRZE Piotr Ławicki PL  POLSKA (Poland) Kuczbork 1 --- 5 + 1 rezerwowe
214 Andreas Lüdtke DE  NIEMCY (Germany) Pasewalk 1 --- 5 + 1 rezerwowe
215 JOHN GERARD TEAMS GB  ANGLIA (England) POOLE 6 --- 30 + 6 rezerwowe
216 Janusz Popiół PL  POLSKA (Poland) Poznań 2 --- 10 + 2 rezerwowe
217 Hubert Ośko PL  POLSKA (Poland) Polska 1 --- 5 + 1 rezerwowe
218 Emiel Denys BE  BELGIA (Belgium) Tielt 2 --- 10 + 2 rezerwowe
219 Y.Gudz DE  NIEMCY (Germany) Worms Pfeddersheim --- 5 5
220 Łabęcki Hubert PL  POLSKA (Poland) Maszewo 1 --- 5 + 1 rezerwowe
221 DOROSZYŃSCY TEAM PL  POLSKA (Poland) KUNICE 59-216 5 --- 25 + 5 rezerwowe
222 Niżyński Dawid i Katarzyna PL  POLSKA (Poland) Jędrzejewo 1 --- 5 + 1 rezerwowe
223 Black team PL  POLSKA (Poland) Trąbki 1 --- 5 + 1 rezerwowe
224 Kasia i Andrzej Duda PL  POLSKA (Poland) Rogoźno 1 --- 5 + 1 rezerwowe
225 Jankowski Ireneusz PL  POLSKA (Poland) Karnieszewice 1 --- 5 + 1 rezerwowe
226 Tercet 0349 PL  POLSKA (Poland) Bierutów 1 --- 5 + 1 rezerwowe
227 MACIEJSKI MICHAŁ PL  POLSKA (Poland) Stanięcice 1 --- 5 + 1 rezerwowe
228 Damian Szpak GB  ANGLIA (England) London 1 --- 5 + 1 rezerwowe
229 Stanisław Chudzik PL  POLSKA (Poland) Kwielice 5 --- 25 + 5 rezerwowe
230 Kuzminski - Szygenda PL  POLSKA (Poland) Józefów --- 6 6
231 Bartek Królikowski Krzysztof szkolny PL  POLSKA (Poland) Bozepole Wielkie 5 --- 25 + 5 rezerwowe
232 Texas .M.M.D PL  POLSKA (Poland) Bobolice 1 --- 5 + 1 rezerwowe
233 Szygenda-Gaczyński PL  POLSKA (Poland) Darłowo 1 --- 5 + 1 rezerwowe
234 Bogdan Młynarczyk PL  POLSKA (Poland) 95-200 PABIANICE 6 --- 30 + 6 rezerwowe
235 Adrien Mirabelle BE  BELGIA (Belgium) Ghlin 1 --- 5 + 1 rezerwowe
236 PIELECHA J C A PL  POLSKA (Poland) Łupowo 6 --- 30 + 6 rezerwowe
237 North Man UKS  SZKOCJA (Scotland) Oban 1 --- 5 + 1 rezerwowe